Suzuki Address 125 nu este doar un simplu scooter care va face deplasarea dumneavoastră în oraș mult mai ușoară, dar este și o adevarată apariție care exprimă un mod de viață.Motorul de 124 cmc cu un singur cilindru, răcit cu aer, utilizează tehnologia Suzuki Eco Performance (SEP) pentru a optimiza eficiența motorului în toate privințele, creând un echilibru între consumul de combustibil și performanța impresionantă. Designul său servește confortului maxim al motociclistului și al pasagerului său din toate punctele de vedere.
124 cm3
capacitate
5 l
capacitate rezervoarelor
9
putere
10 nm
cuplu maxim
105 kg
masa propie
770 mm
inaltime sa
| Tip Motor: | Patru timpi, monocilindru , răcit cu lichid, SOHC |
| Consum*: | 1.9 L / 100km |
| Emisii CO2*: | 44 g / km |
| Alezaj × Cursă: | 52.5 mm x 57.4 mm |
| Cutie de viteze: | CVT |
| Putere: | 9 LE (6.4 kW) / 6 750 rpm |
| Cuplu maxim: | 10 Nm / 5 500 rpm |
| Lungime: | 1 825 mm |
| Lățime: | 690 mm |
| Înălțime: | 1 160 mm |
| Ampatament: | 1 265 mm |
| Garda la sol: | 160 mm |
| Faţă Suspensie: | Furcă telescopică, arc elicoidal, amortizare pe ulei |
| Spate Suspensie: | Basculă, arc elicoidal, amortizare pe ulei |
| Faţă Frână: | Disc |
| Spate Frână: | Disc |
| Faţă Cauciuc: | 90/90-12, tubeless |
| Spate Cauciuc:: | 90/100-10, tubeless |
| *: | Calculul emisiilor este bazat pe Worldwide Motorcycle Test Cycle (WMTC) |