Folosind genele supersportivelor, Suzuki a creat cel mai sportiv roadster de până acum, GSX-S1000. O motocicletă creată pentru senzații, care a moștenit propulsorul și principalele elemente constructive a
999 cm3
capacitate
19 l
capacitate rezervoarelor
152
putere
106 nm
cuplu maxim
214 kg
masa propie
810 mm
inaltime sa
| Tip Motor: | Patru timpi, 4 cilindrii, răcit cu lichid, DOHC |
| Consum*: | 6.1 L / 100km |
| Emisii CO2*: | 143 g / km |
| Alezaj × Cursă: | 73.4 mm x 59 mm |
| Cutie de viteze: | 6 rapoarte mecanic |
| Putere: | 152 PS (112 kW) / 11 000 rpm |
| Cuplu maxim: | 2 115 mm |
| Lungime: | 106 Nm / 9 250 rpm |
| Lățime: | 810 mm |
| Înălțime: | 1 080 mm |
| Ampatament: | 1 460 mm |
| Garda la sol: | 140 mm |
| Faţă Suspensie: | Furcă telescopică upside-down, arc elicoidal, amortizare pe ulei |
| Spate Suspensie: | Amortizor central, arc elicoidal, amortizare pe ulei |
| Faţă Frână: | Două discuri |
| Spate Frână: | Disc |
| Faţă Cauciuc: | 120/70ZR17M/C (58W), tubeless |
| Spate Cauciuc: | 190/50ZR17M/C (73W), tubeless |
| *: | Calculul emisiilor este bazat pe Worldwide Motorcycle Test Cycle (WMTC) |